EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat
Jak uspořádat nezapomentulný Vánoční večírek?

Jak uspořádat nezapomentulný Vánoční večírek?

Vánoční večírek je celoročně očekávaná událost, na kterou se všichni těší. V období Vánoc by měli být všichni pospolu a chystat se na pohodové prožití vánočních svátků. Vánoční večírky se nejčastěji pořádají v zaměstnání. Je to možnost k přátelským rozhovorům i s tvým nadřízeným. Pro hosty je to příjemná záležitost, ale někdo přece večírek musí zorganizovat. Troufneš si na to? Pokud tu výzvu přijímáš, pak ti rádi pomůžeme nejen s organizací, ale ještě přidáme pár skvělých tipů, které určitě pomohou zorganizovat vánoční večírek snů!

1Malá nebo velká párty, zvládneme to!

Jedná-li se o menší podnik, pak je to prosté.... Pracovní kolektiv tvoří kolegové a ti se mezi sebou dobře znají - určitě se bez problému vytvoří přátelská atmosféra. Určitě nebudeš mít problém ani se sháněním prostoru pro konání večírku. Může to být firemní salonek nebo zarezervuješ pár stolů v restauraci. To už je na tobě. Každopádně na žádném vánočním večírku by neměla chybět vánoční výzdoba, ke které neodmyslitelně patří i vánoční stromeček. Nezapomeň na cukroví a dobré pití.

V rukou organizátora je i vhodně zvolená hudba. Většinou se používají české vánoční koledy, při kterých si můžete společně zaspívat. K rozproudění atmosféry se hodí i živější hudba, na kterou se dá tančit. K tomuto účelu vhodně poslouží vánoční, americká klasika v čele s hitem Last Christmas od skupiny WHAM.

Velké firmy si často pronajímají celé sály a rovnou uspořádají ples. Když ti zbydou finance, tak není od věci zařídit i živou hudbu.

2Nějaká vhodná perla událost osvěží

Na podobné předvánoční akci rozhodně nemohou chybět dárky. Můžete si dát dárky mezi sebou navzájem, nebo se složit na velký dárek pro šéfa. Chceš, aby si každý odnesl nějakou trofej? Můžeš to zkusit s tombolou a kolegy poprosit o pomoc. Každý jistě přinese nějakou drobnost..

3Nezapomeň na zábavný program

Každý vánoční večírek by měl mít stručný program, který bude součástí propagace. Když je nálada uvolněná a kolegové se pořádně rozjedou, máš vyhráno. Je fajn pamatovat na zábavu, která všechny rozproudí. Můžeš pozvat malou místní kapelu, nebo pustit něco do repráků. Vhodně zvolená online muzika určitě pomůže vytvořit skvělou atmosféru a strhnout k tanci. Co takhle karaoke? Určitě se mezi vámi najde alespoň jeden Elvis a vykouzlí hostům úsměv na tváři.. Hudba může posloužit třeba jen jako kulisa a hlavní náplní večera mohou být společenské hry, nebo třeba vtipná projekce. Pokud ti to rozpočet dovolí, pak může celý večírek moderovat profík, nebo můžeš párty zpestřit kouzelníkem. Buď kreativní!

4Pojisti si vysokou účast

O večírku by se mělo vědět, a proto bys měl své kolegy informovat alespoň s měsíčním předstihem. Můžeš se o večírku zmínit na pracovní poradě, nebo zkusit email. Je ale docela složité pamatovat, s kým jsi mluvil a jestli ti přislíbil účast, je obtěžující každému říkat totéž a koordinovat celý zvací proces zabere dost času. Můžeš ale využít Eventaro! My ti rádi všechno pomůžeme zařídit. Půjde to samo - velice jednoduše, efektivně a hlavně ZDARMA. Pro tvůj nejdůležitější vánoční večírek v životě ti vytvoříme vlastní webovou stránku (šoupneš tam i pár fotek, nastartuješ diskusi..), rozešleme za tebe pozvánky v elektronické podobě a hlavně - přehledně zobrazíme kdo přijde a kdo ne, aby ses mohl věnovat přípravě důležitějších věcí! Mimochodem, můžeš pozývání osvěžit nějakým dalším nápadem. Záleží jen na tvojí kreativitě. Konec konců, nikdo ti nebrání převléci se za Santa Clause roznášejícího pozvánky osobně. Kolegům vykouzlíš úsměv na tváři a získáš si jejich pozornost. K pozvání můžeš přidat i nějakou laskominu.

Když už jsme u těch převléků... Při této výjimečné příležitosti můžeš doporučit vstup na večírek jen ve vánočním kostýmu. Vyřeší to problém hostů, jaké zvolit oblečení a bude to vtipný bonus. Na závěr můžeš uspořádat soutěž o nejlepší vánoční kostým. Jsou přece Vánoce a fantazii se meze nekladou.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací