EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat
Uspořádej legendární party

Uspořádej legendární party

Baví tě, když život frčí? Máš partičku hustejch kámošů, se kterými si rádi vyrazíte. Jsi týpek, který umí na party zazářit? Jó, to má pak někdo z pekla štěstí. Party, mejdany, večírky. Napadlo tě s kámoši, někdy pořádnou party fakt uspořádat? Myslím, tím megaparty, ne nějaký odpolední piknik na chalupě nebo zajít na pivko? Party se vším všudy. Party, na kterou se vzpomíná po celý život. Večírek, o kterém se mluví po celém městě. Mejdan, na kterým by chtěl každý být. Prostě legendární akci.

1Kde s party začít?

Nejdřív se musíš rozhodnout, že jdeš skutečně do toho a vybrat správný termín. Ideální bývá sobota, dá se začít již odpoledne a druhý den mají všichni čas dát se dohromady. Samozřejmě, bereme v potaz i počasí a zda-li venku nebo uvnitř. Když je šeredně, není to ono. Tak, máme termín a můžeme se vrhnout po hlavě do samotné organizace party. Ještě než začneme, vyber si svůj organizační tým, jednoduše oslov své kamarády. Už při přípravě akce si užijete fůru legrace.

2Jak nastartovat tu správnou image?

Aby vaše party nebyla průměrňák nebo lepší dobrá, je důležité vytvořit pocit výjimečnosti. Pošlete do světa šeptandu, že se něco děje. Nic určitého, jen takovou malou neurčitou informaci, že se bude dít něco úžasného, kde by nikdo, kdo 'něco ve škole znamená' neměl rozhodně chybět. Tohle většinou nejlíp zajistí holky, vše roznesou do všech směrů. Uvidíš, co se dá udělat během několika hodin. Šeptanda má ještě další výhodu. Jak je to jednou veku, pak už nemůžeš couvnout a party musíš dotáhnout do bujarého konce.

3Co taková party obnáší?

Místo pro mejdan. Ano. Pro uspořádání pořádného legendárního mejdla je důležité zvolit skvělé místo. Měla by to být pořádná bomba, zkrátka někde, kam se normální smrtelník jen stěží dostane. Teď babo raď. Neporadí. Správné místo si musíš vybrat sám. Tady je jen pár tipů pro inspiraci. Zaručená klasika, která funguje je zahrada s bazénem u nějaké super vily některého z kamarádů. Dobrý je i prostor fotoateliéru, zkušebna místní kultovní kapely, osamocený srub v lese nebo prostor hangáru na letišti. Fantazii se meze nekladou, naopak. Takový večírek na Marsu??? Pak jsou zde i dobré a osvědčené klubíky.

4Realizační tým, který všemu vládne

O tom jsme už mluvili. Pečlivě vyber ty nejlepší kámoše, to budou tvoji spolupachatelé. Je více než dobré se nejdříve sejít a probrat všechny detaily. Na nic se nesmí zapomenout. Každý člen týmu dostane svůj úkol, za který ručí hlavou. Nic se neodpouští, protože i malý detail může zhatit celý večírek. Tak a pojďme dál. Teď si posvítíme na věci, které musíte zajistit. A že je jich hodně. Nápoje a občerstvení, raději víc nežli míň. Neměla by chybět nějaká ňamka, která okouzlí holky. Znáte je přece. Zkušení matadoři znalí věci najímají profíky - catering, který vám vše zajistí, i obsluhu na úrovni. Muzika. Ta je zásadní. Určitě ve svém okolí najdete DJ, který má vše v malíku a rád se zhostí celé záležitosti. Samozřejmě můžete zauvažovat i o kapele. Ale pozor na muzikanty! Ti zásadně berou na vaše holky. Vím o čem mluvím, jsem muzikant.

5Jak oslovit ty správné lidi?

To bývá často problém. A na 'vybrané společnosti', která na party dorazí jednoznačně záleží. Často se stává, že ti, co chceš nepřijdou, a ty co nechceš se na večírek hrnou ve dvou řadách. Tady ti může být nápomocen portál EVENTARO, který se umí s celou věcí skvěle vypořádat. Podotýkám, na EVENTARO je vše ZDARMA. Vytvoříš si vlastní webovou stránku, okořeníš pár fotkama a pokračuješ v komunikaci, kterou nastartovala šeptanda. EVENTARO rozešle elektronické pozvánky a přehledně ti zobrazí, kdo přijde a kdo ne. S EVENTARO máš zkrátka přehled a víš, kde přitlačit, aby vše proběhlo OK. EVENTARO ti navíc i přinese inspiraci a další nápady, jak udělat legendární party, na kterou se nezapomíná.

6Tvoje party musí mít nějakou třešničkou na dortu

Jistě. Půlnoční překvapení. Bez toho se nestane žádný dobrý mejdan legendárním mejdanem. Tady se opravdu nabízí celá řada možností, a nejlepší je, když překvapení souvisí s podstatou party. Jestli je celý večírek zasvěcený například ženám, pak sáhni po atraktivní ženě - profesionálce, která svým odvážným vystoupením ohromí všechny zúčastněné. Hraje-li hlavní roli muzika, pak musí rozzářit tvoji party nějaká skvělá pop-star. No a jsme-li na letišti, tak tím nejlepším bude bezesporu ohňostroj. Záleží jen a jen na tobě.

Nech se inspirovat a běž na portál EVENTARO ještě dnes. Tvá party bude super. Stačí jen vše včas a do detailu připravit. Běž do toho na www.eventaro.com a uvidíš, že být hrdinou legendární party stojí za to. EVENTARO - jsme tam, kde to žije.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací