EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat
Jste organizátor akcí předurčený osudem?

Jste organizátor akcí předurčený osudem?

Geniálním organizátorem akcí se člověk nestává, ale jednoduše se tak narodí. Prostě to máte od malička v krvi. Znáte to, to puzení, jít stále dopředu a věci dotáhnout k vítěznému konci. Rozený organizátor se vždy a rád ujme možnosti něco dát dohromady a stát v čele party, která jede v procesu projektu. Většinou vše řeší intuitivně a je-li opravdu ten vyvolený, tak i vše dopadne dobře ku prospěchu věci. Často se stává, že se z organizátora amatéra, který začínal v deseti letech na akcích typu 'Besídka základní školy' během času a postupného vzdělávání, stane organizátor profesionál. Ano, nezáleží, co takový člověk organizuje, ale jak. Jednoduše řešeno, není důležité čeho jste ředitel, prostě jste ředitel.

1Pověst schopného organizátora se okamžitě rozkřikne

Organizátor od pána Boha, který má na věc čuch a ty správné buňky ví, že nikdy nesmí ustrnout na místě a musí své dovednosti stále rozvíjet. Hledá nové kontakty a další progresivní nástroje, které mu pomohou 'jeho akce a projekty' správně šéfovat. Zvláště pak, když se dostal ve své kariéře dál a Školní besídka, o které jsme hovořili na začátku, je již minulostí. Pryč jsou i jeho akce pořádané pro studentský POP Band či příprava super náročné akce s názvem Maturitní mejdan. Čas běží a náš organizátor tlačen úspěchy, vrozeným talentem a svým okolím jede dál. Na vysoké škole má již za sebou úspěšnou realizaci Sympozia mladých vědců, o které se psalo v místních novinách, a nyní dostal i první profesionální nabídku od nadnárodní firmy.

2EVENTARO vám pomůže s organizací

Akce střídá akci. Narozeniny, večírky, oslavy, svatby, besídky, sportovní utkání, setkání přátel, koncerty, vernisáže, výstavy, veletrhy, majálesy, studentské projekty, sympozia. To všechno během času má za sebou každý úspěšný organizátor. Ale ON míří ještě dál. Postupně se k organizování přidalo ještě plánování akcí. Ano. Z našeho malého organizátora Besídky je úspěšný manažer - ředitel. Jeho projekty se mění, mění se i jejich rozsah a závažnost akcí, které řídí. Jedno však zůstává. Pro organizování veškerých akcí a projektů stéle využívá skvělý nástroj, který se vždy osvědčil, a tolikrát mu vytrhl trn z paty. EVENTARO.

3Co EVENTARO vlastně umí?

Jednoduše řečeno. Internetový portál EVENTARO je důmyslný a všestranný nástroj, který vám pomůže s organizací veškerých akcí, událostí či projektů. Přináší inspiraci a praktické rady, jak nejlépe postupovat při organizaci, plánování a realizaci, včetně propagace. Dává vám možnost snadno a rychle vytvořit vlastní webovou stránku, na kterou vkládáte informace, fotky a zakládáte diskusi. EVENTARO navíc umí rozesílat elektronické pozvánky a přehledně vám zobrazí, kdo akci akceptuje nebo naopak, kdo ji odmítá. Na EVENTARO je vše zdarma. Od registrace, přes vytvoření pozvánky, až po následnou komunikaci. Kdo jednou portál EVENTARO vyzkoušel, vždy se rád vrací.

4Jste organizátorem akcí z donucení

Přijde vám šílené, že se někdo vyžívá v organizování akcí a navíc to bere jako celoživotní poslání? Běhá vám mráz po zádech, že akt organizovat projekt může být něčím snem a dokonce se TO stane jeho povoláním? Nevadí. EVENTARO je zde i pro vás, kteří jste se k organizaci akcí nikdy nehrnuli a jen jednou do roka jste okolnostmi donuceni nějakou akci vzít na své bedra. EVENTARO je srozumitelný interaktivní nástroj, který vám snadno pomůže s realizací i propagací. A i vy neorganizátoři, brzy zjistíte, že je k nezaplacení, teda vlastně zcela ZDARMA.

Nechte se inspirovat a běžte na portál EVENTARO ještě dnes. Klikněte na www.eventaro.com a uvidíte, že vám EVENTARO pomůže uspořádat akci, a to ať jste profesionál nebo amatér. EVENTARO - jsme tam, kde to žije.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací