EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat
4 tipy na jedinečnou narozeninovou párty

4 tipy na jedinečnou narozeninovou párty

Slavíš narozeniny a chceš uspořádat nadupanou párty, o které se bude ještě dlouho vyprávět? Chceš zazářit a svou originalitou oslnit kamarády? Na co čekáš? Narozky jsou jen jednou do roka a zaslouží si pořádnou oslavu. Přečti si naše tipy a uvidíš, že tvoje narozeninová párty bude zkrátka nezapomenutelná. Dobře promysli místo konání. Nezapomeň taky omrknout, jaké veřejné akce se dějí v okolí.

1Párty doma – klasika, která nezklame

Baví tě být v centru dění? Máš doma dostatek prostoru, aby se tam vmáčkli všichni přátelé a mohli jste si zábavu náležitě užít? V roli hostitele a organizátora se cítíš jako doma? Pak je domácí narozeninová párty to pravé. Základem je zaopatřit dostatek chutného občerstvení a dobrého pití a promyslet výběr hudby, kterou hodláš pouštět do éteru. Večer může zpestřit společenská hra, oblíbené jsou třeba Activity. Na trhu je také řada tzv. chlastacích her. Nevýhoda domácí párty? Budeš po ní muset uklízet, a navíc můžete hlučnou zábavou pobouřit vaše spánkuchtivé sousedy. Tomu se dá však snadno předejít – sousedy na akci dopředu upozorni, udobři je třeba lahvinkou nebo nějakou laskominou, a s hlasitou hudbou to nepřehánějte. A úklid? Zapoj do něj své kamarády! Když ti druhý den pomůžou, bude svět hned o něco veselejší. Nezapomeň před začátkem akce sklidit z dosahu věci, které by se v zápalu oslavy mohly rozbít, polít apod.

2Narozeniny ve znamení tance

Koná se v okolí v době tvých narozenin zajímavá hudební událost, kterou si nechceš nechat ujít? Pokud je tvá odpověď ano, vyrazte s přáteli na koncert či akci, kde to pořádně rozjedete a poslechnete si oblíbenou hudbu. Je-li třeba dopředu zajistit vstupenky, mysli na to s předstihem. Akci můžeš řádně okořenit třeba seznamkou s kapelou nebo se můžete domluvit, na společném vtipném převleku – fantazii se meze nekladou. Je pro vaši partu příznačné, že máte rozmanitý hudební vkus? Potom určitě nechoďte na akci, kde se pouští jen jeden vyhraněný hudební styl. Vyhnete se tak hrozícím neshodám a nepříjemnostem. Jednou jsme byli svědky takto nešikovně zvoleného místa konání narozeninové párty, která se zvrhla v potyčku. Důvod? Účastníci oslavy žadonili pouštění skladeb, jež u některých návštěvníků klubu vyvolaly vlnu nevole. Vše korunoval naštvaný DJ, který nakonec vytrhl svůj notebook ze zásuvky a beze slova odkráčel. Jasně, nezúčastnění pozorovatelé se sice můžou docela bavit, ale co chudák oslavenec?

3Originální oslava? Hurá do přírody!

Chceš se blýsknout opravdu osobitou oslavou, která se nepotáhne jen ve znamení znuděného posedávání a popíjení alkoholu? Toužíš být svůj a zároveň se pořádně odvázat? Jdi do toho! Nakopni svoji fantazii a zorganizuj pro přátele dobrodružnou výpravu, kde budete cestou plnit nejrůznější úkoly a soutěžit. Užijete si spoustu srandy a navíc si protáhnete tělo. Na vás je, jestli bude součástí hry pití alkoholu, nebo zda to pojmete slušňácky. Můžeš kámoše během tvé B-day party vylákat na cestu za zajímavým turistickým cílem či na honbu za zakopaným „pokladem“. Nabízí se i návštěva místa v okolí, kde se koná zajímavá akce. Jsi li kreativně založený a máš v hlavě spoustu bláznivých nápadů, bude tenhle styl párty prostě pecka.

4Grilovačka na chatě

Nepotrpíš si na výstřelky, ale máš radši relax – v klídku posedět, pokecat a popít s kamarády? Nechceš sedět v bytě, ani v hospodě? Potom je ideální volbou uspořádat oslavu narozen na zahradě či chatě. Jasně, musíš ty nebo někdo z tvého okolí něčím takovým disponovat. Ale i kdyby ne, není to nepřekonatelný problém, nějaká chatka k pronajmutí se jistě najde. Pak už zbývá jen zajistit sud piva, něco na opékání – pozor, je potřeba myslet na přátele, kteří nejedí maso, a pohodová narozeninová párty v kruhu přátel může začít.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací