EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat
Jak uspořádat oslavu?

Jak uspořádat oslavu?

Jen málo věcí vám způsobí větší radost a lepší zážitek, než vlastní vydařená oslava. A důvodů pro slavení se přeci najde tolik! Čekají vás kulaté narozeniny, svatba nebo partnerské výročí? Narodilo se vám dítě? Úspěšně jste dostudovali nebo vás čeká vysněný poslední pracovní den před odchodem do penze. Získala vaše firma výnosnou zakázku? Dosáhli jste na stupně vítězů v náročném závodě? Pak je ten správný čas uspořádat nezapamatovatelnou oslavu pro vaší rodinu a kamarády.

1Jak na to?

Rozmyslete si, kde oslavu uspořádáte, jaký bude termín, koho pozvete, co budete jíst a jak se budete bavit. Vezměte si na pomoc Eventaro a uspořádejte legendární oslavu, na kterou budou vaši blízcí vzpomínat ještě dlouho.

2A jak Vám Eventaro pomůže?

Základem skvělého večírku je dobrý plán. Eventaro vám s vaším plánem pomůže a s jeho pomocí předáte všechny informace pozvaným hostům. Navštivte portál eventaro.com, rychle se zaregistrujte nebo se přihlaste přes svůj účet na Facebooku nebo na Google+ a můžete rovnou zorganizovat báječný večírek nebo oslavu.

Přes formulář si snadno vytvoříte oslavu, zadáte jméno, místo konání, přidáte čas a napíšete všechny další důležité informace o události. Pak informace rozešlete všem vašim přátelům a oslava může vypuknout!

Z vaší události vytvoříme pěknou webovou stránku, na které se hosté dozvědí všechny informace o oslavě. Vy zároveň získáte dokonalý přehled, kdo na oslavu přijde, s kým můžete počítat a jaké občerstvení si máte připravit.

Na stránkách události můžete psát a aktualizovat informace o oslavě, diskutovat s kamarády o výběru jídla nebo muziky či přidávat fotografie. Veškerou komunikaci máte přehledně na jednom místě. Ušetříte spoustu času a budete mít dokonale zorganizovanou oslavu.

3Na co musíte myslet při pořádání oslavy?

Místo

Místo konání oslavy ovlivní celý průběh svátečního večírku. Místo utvoří atmosféru celé akce a jeho dispozice umožní rozjezd večírku do vysokých obrátek. Pokud zvolíte správné místo, tak jste udělali první úspěšný krok k jedinečné oslavě.

Dobré místo pro oslavu by mělo umožňovat neomezený pohyb hostů a jejich vzájemnou interakci. Většina večírků se skládá z mnoha vzájemných hovorů mezi hosty, z tance a zpěvu, z hraní her, z popíjení alkoholu a z pojídání připravených dobrot.

Ideální místo pro večírek by mělo mít volný zasedací pořádek a mělo by umožnit volný pohyb a konverzaci jednotlivých hostů. Skvělým místem pro oslavu může být zahrada nebo malý sál kulturního domu. Při konání oslavy dbejte na dostatek prostoru a hosty raději posaďte k více stolům umístěným v prostoru restaurace nebo sálu. Najděte si restauraci, která má kvalitní větrání a dobrou akustiku. Hosté budou nadšení.

Volba zahrady či sálu je skvělou variantou i v případě, že zamýšlíte na oslavě tančit nebo hrát společenské hry. Sály s oběma variantami počítají a tančit a hrát se může na každé zahradě. Výběr svého místa oznámte přátelům na stránkách oslavy na Eventaru a můžete přidat také fotografie místa oslavy i mapu.

Termín

Termín oslavy vybíráte vy a ostatní hosté se jistě rádi přizpůsobí. Protože ale určitě chcete mít na oslavě hodně hostů, raději si zkontrolujte, jestli se zamýšlený termín nekryje s nějakou událostí, kvůli které by hosté zmeškali váš skvělý večírek. Při výběru termínu buďte velkorysý a raději zvolte večerní nebo víkendový termín, ať nepřijdete ani o jednoho milého hosta.

Oslavu raději naplánujte dopředu a dejte všem vědět dopředu přes Eventaro, ať si na vaší událost udělají čas.

Výběr hostů

Pokud jste oslavenec, tak se jistě chcete na oslavě obklopit svými blízkými, kteří se navzájem vůbec nemusejí znát. Tak je to naprosto v pořádku. Oslavy narozenin i svatební večírky jsou skvělou příležitostí k seznámení i k navázání nových přátelství.

Prostředí oslavy je jako stvořené pro nezávazný hovor. A jak říká klasické úsloví – čím víc lidí, tím víc zábavy. Těžko si představit lepší podmínky pro zábavu, než když budete obklopený všemi svými blízkými. Pestrá směsice přátel vám zajistí skvělou oslavu, na kterou budete vzpomínat celý život.

Zašlete hostům pozvánku přes Evantaro a požádejte je o potvrzení účasti. Budete mít dokonalý přehled o osazenstvu.

Jídlo a pití

Jídlo je jednou ze základních lidských radostí a můžete si být jistí, že se hosté budou těšit v první řadě na jídlo. Každý z nás dobře zná radostná očekávání, která máme, když se chystáme vyrazit na oslavu s rautem. Opravdu spokojení hosté budou ti, kteří se i dobře najedí. Volbu konkrétních pokrmů přizpůsobte příležitosti oslavy, ale příprava švédských stolů bude jistě dobrou volbou. Ať si vybere opravdu každý. Blažené úsměvy hostů vám budou odměnou. A nezapomeňte na zákusky!

Pokud jde o pití, tak u nás patří k dobrému zvyku obohatit nápojový lístek na oslavě o řadu alkoholických nápojů. Dobře zásobený bar je garancí dobré zábavy. Můžeme bez nadsázky říct, že pořadatelé většiny oslav disponují rozsáhlým sortimentem alkoholických nápojů a hosté to zpravidla kvitují s povděkem.

Napište hostům, na co se mohou těšit na Eventaro stránce události.

Kulturní vložka

Oslavy jsou obvykle připomínku něčeho významného, co se v lidském životě stalo. To je u řady hostů samo o sobě zdrojem radostného sentimentu. Pokud je na oslavě ještě hudební doprovod, tak se celý dopad významného okamžiku umocní a nejeden host pocítí nefalšované pohnutí. Živá kapela může oslavenci zahrát oblíbenou písničku pro zdraví, při pouštění reprodukované hudby může zase zaznít prakticky kterákoliv oblíbená písnička oslavence bez ohledu na žánr. Hudba ještě umocní sílu radostného okamžiku. Mnoho lidí si také rádo zatancuje. Pokud se hosté uvolní a roztančí se v duchu hesla: Tancuj, jako by tě nikdo neviděl, tak dostane oslava nový rozměr a nezapamatovatelně se zapíše do myslí účastníků. Proto rozhodně doporučujeme objednat si na oslavu hudebníky.

Mnoho lidí hraje na oslavách ráda společenské hry. Hraní společenských her bude pro většinu účastníků jistě vítaným zpestřením zábavy.

Udělejte anketu přes Eventaro a zjistěte, jaké hry mají hosté nejraději!

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací