EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat
I vyhlášený pořadatel akcí potřebuje inspiraci

I vyhlášený pořadatel akcí potřebuje inspiraci

Být úspěšným pořadatelem akcí není dnes vůbec snadné. Ale kdy bylo? Cítím to na vlastní kůži každý rok, a to již po desáté, kdy pořádám na výročí sametové revoluce, dnes již legendární rockový koncert. Na počátku jsou vždy velké plány, moře nápadů, ale nakonec vše začíná a končí u financí, které vás vrhnou do uzavřeného kruhu. Potřebujete akci propagovat, aby se o ni posluchači dozvěděli, což běžně stojí peníze. Na druhou stranu bez propagace to nejde, protože musíte oslovit posluchače a ze vstupu zaplatit účinkující. Pak je tu další aspekt, sice, čím atraktivnější umělci vystupují, tím více lidí přijde, ale pak je potřeba větší reklama a více peněz. Dnešní doba však nepřináší jen těžkosti. Jsou zde totiž moderní technologie, které otevírají zcela nová dvířka v oblasti propagace. Z mé zkušenosti to vlastně nejsou jen dvířka, ale obrovské brány. Portál EVENTARO.

1Portál EVENTARO nastartuje vaše akce

Ano. Je to tak. Jste zkušený pořadatel, a o novém portálu EVENTARO, který vám pomůže s plánováním, organizací a realizací veškerých vašich akcí, událostí či projektů, jste dosud neslyšeli? Opravdu? Tak to musíme začít pěkně od Adama. Ale než se pustím do výčtu výhod a skvělých vlastností, které EVENTARO nabízí, chtěl bych zde odprezentovat základní filosofii portálu. EVENTARO je zcela ZDARMA a EVENTARO je všude tam, kde to žije. No, teď koukám, že jsem si vystřílel všechnu munici. Tak co dál? Pokusím se být kreativní a vše ještě detailně rozebrat a specifikovat.

2Portál EVENTARO nastartuje vaše akce

Teď jako bych vás slyšel. Věci, které jsou ZDARMA nefungují nikdy dobře a vždycky je tam schované nějaké ale. To, ALE u portálu EVENTARO neplatí. EVENTARO přináší všem návštěvníkům - pořadatelům i potenciálním aktérům akcí, kteří na portál pravidelně chodí, inspiraci a dokonalý přehled o všech kulturních, sportovních i společenských akcích, včetně obecně významných událostí. Díky možnosti nastavit si cíleně vyhledávací filtr, snadno a rychle naleznete akce a události podle nejrůznějších parametrů nebo klíčových slov. A navíc, u každé události najdete automaticky mapku. EVENTARO jednoduše funguje a přivede na vaši akci nové návštěvníky.

3Portál EVENTARO nastartuje vaše akce

Portál EVENTARO je určen ke komunikaci. Neomezuje se tedy jen na reklamu, ale vytváří zábavnou platformu i pro diskusi a následné zhodnocení akce. Pořadatelům umožňuje snadno vytvořit pro akci vlastní webovou stránku, na kterou lze vložit informace, fotky a založit diskusi. Záleží pak jen na vás, zda-li chcete zvolit veřejnou akci, která se zobrazí všem návštěvníkům EVENTARO nebo zcela privátní, jen pro zvané. EVENTARO navíc umí rozesílat elektronické pozvánky a přehledně vám zobrazí, kdo akci akceptuje nebo naopak, kdo ji odmítá. Na EVENTARO je vše ZDARMA, registrace, vytvoření pozvánky, komunikace.

4Portál EVENTARO nastartuje vaše akce

Nejmodernější technologie, kvalitní profesionální aplikace, důsledné programování a logický vyhledávač s výborně zpracovanými filtry. To je potrava, které neodolá žádný, jinak nekompromisní vyhledávací robot, a ihned si nacpe své virtuální břicho informacemi a vaši událost vynese na nejžádanější místa na netu, přímo k vašim potenciálním návštěvníkům . Stejně tak, je to se surfujícími účastníky, EVENTARO je lahodná potrava pro duše, které hladovějí po kvalitních kulturních, sportovních čí společenských zážitcích.

Doporučuji, běžte na portál EVENTARO ještě dnes a vyzkoušejte si založit jednoduchou pozvánku. Klikněte na www.eventaro.com a během minuty vaše událost startuje do světa. EVENTARO - jsme tam, kde to žije.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací