EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Nápověda

Vybrali jsme pro vás odpovědi na nejčastější dotazy ...

Vítej v nápovědě Eventara!

Webový portál Eventaro ti nabízí na jednom místě nepřeberné množství událostí nejrůznějších druhů ze všech regionů republiky. S námi rychle najdeš akce ve svém okolí nebo v blízkosti místa, které si vybereš, nastavíš si vlastní výběr přísunu zpráv o akcích, které tě zajímají, nebo zdarma kdekoli zorganizuješ akci vlastní jako soukromá osoba nebo oficiální pořadatel.

Jestli chceš vědět víc, v levém menu vyber kategorii, která tě zajímá nebo můžeš použít fulltextové vyhledávání. Pokud jsi nenašel odpověď na tvou otázku, napiš nám zprávu. Rádi zodpovíme všechny tvoje dotazy a pro příště zlepšíme svou nápovědu.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací