EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Rekord ve vypouštění lodiček štěstí

Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Expired Event
Zahájení akce5.10.2019, sobota
od 10:00
Konec akce5.10.2019, sobota
do 23:00
Poznámka ke konci
Jakmile odejde poslední host
Počet míst10000
Místo konání
Akce se bude konat v otevřeném prostranství za železničním mostem na východní straně ostrova.
Adresa konání
Ostrov Štvanice 944, Holešovice, 170 00 Praha-Praha 7, Czech Republic
GPS50.09668014.444390
Podrobný popis

Vypouštění lodiček štěstí

Tímto ročníkem hodláme pokořit neoficiální rekord z roku 2016 a pokusit se o překonání tohoto světového rekordu, který bude oficiálně zapsán do Guinnessovy knihy rekordů. Zároveň nabídneme všem milovníkům romantických pohledů jedinečný a nezapomenutelný pohled na krásnou noční Prahu.

 


Návštěvníci se mohou těšit na opravdu skvělý zážitek, který plánujeme po 3 letech opakovat dne 5.10.2019 na ostrově Štvanice pod názvem „Vypouštění lodiček“.

Příjemné jsme spojili s užitečným, vstup na akci bude ZDARMA. Naše krédo je „Každá lodička pomáhá”. Návštěvníci budou mít možnost zakoupením lodičky štěstí podpořit dobrou věc a ty, kteří to opravdu potřebují.

Program:

Návštěvníky čeká bohatý program po celý den. Tímto sobotním dnem Vás bude provázet moderátor Leoš MarešPatrikem Hezuckým. Během dne vystoupí známí umělci jako Ben Cristovao, Dara Rolins, Milan Peroutka, Martin Šafařík se skupinou The Grdeners, Tam Tam Batucada a Markéta Smejkalová Kvartet. Svou kuchařskou show předvede Přemek Forejt a na freestyle motocross show předvede Libor Podmol s Podmol Brothers. 

S letní sezónou se pod taktovkou CineStaru naplno rozloučíme promítáním filmů v letním kině. Na velkém plátně se mimo dětské příběhy objeví i novinky ze světa filmu. Pro milovníky dobrého piva a vína budou připraveny samostatné zóny, kde návštěvníci ochutnají několik druhů piva a vín od vinařů s celé České republiky, pro děti bude připravena dětská zóna se zajímavým programem. Tento zábavný a edukativní den završí hromadné vypouštění lodiček na řeku Vltavu s ohňostrojem.

Odborný program:

Tímto projektem hodláme vzbudit větší zájem veřejnosti o problematice onkologických onemocnění a její prevenci. V edukační zóně bude tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a jiných nadšenců z Loono, z.s., kteří ukazují jak je prevence důležitá. Nadšení není 100% úspěchu, proto návštěva této zóny přinese návštěvníkům jedinečnou možnost setkat se zdravotnickou kapacitou, kterými nepochybně jsou ředitel Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Prof. MUDr. David Feltl, Ph.D.,MBA a primář I. kliniky tuberkulózy a respiračních nemocí VFN a 1. LF UK pan MUDr. Jiří Votruba, Ph.D

Cíle projektu:

Hlavním cílem projektu je podpora pacientské organizace ONCOLOGICA z.s., sdružující pacienty trpící onkologickým onemocněním. Výtěžek z akce bude pacientskou organizací ONCOLOGICA z.s. věnován potřebným pacientům a institucím z oblasti prevence a léčby.

Myslíme i na chráněné dílny:

V průběhu akce a po jejím skončení náš tým zajistí vylovení všech lodiček z Vltavy, aby měla událost minimální dopad na životní prostředí. Vosk věnujeme právě do chráněných dílen.

Rezervace a předprodej:

Počet lodiček bude omezený na 5.000ks. Návštěvníci mohou rezervovat lodičku na stránkách www.vypoustenilodicek.cz do 4.10.2019  nebo zakoupit na místě za 150 Kč.

Emailfilip.mikulecmedicalcore.cz
Účastním se

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací