EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Květinový den Sázava

Další funkce
Výborná
Expired Event
Zahájení akce12.5.2019, neděle
od 10:00
Konec akce12.5.2019, neděle
do 16:00
Počet místneomezeno
Počet účastníků0 účastníků
Místo konání
Areál Sázavského kláštera nádvoří, zahrady
Adresa konání
Zámecká 72, 285 06 Sázava, Česko
GPS49.87720014.897350
Pořadatel
Vstupné
Podrobný popis

 

Tradičně akce proběhne v Sázavském klášteře, ale přece jen s malou změnou. Klášter prochází plánovanou rekonstrukcí, proto jsme akci přesunuli mimo lešení do nádherné severní zahrady. Letošní téma Květinového dne je “Malý princ“, jehož autorem je Antoine de Saint-Exupéry. Malý princ, podivuhodná bytůstka, přichází na naši Zemi ze vzdálených vesmírných světů, aby se setkal s autorem příběhu a zjevil mu tajemství své životní pouti.

 

Můžete se těšit i na tradiční řemeslný jarmárek s ukázkou řemesel, technik i na kreativní dílničky, dále na floristickou show, vázání kytic pro maminky ke Dni matek a florální objekty studentů přední floristky Kláry Franc Vavříkové. Upoutá vás i výstava výtvarných děl dětí základních i mateřských škol na dané téma Malý princ. Nebude chybět ani loutkové divadlo s pohádkou O pejskovi a kočičce.

Občerstvení zajištěno.

Přijďte se podívat, budeme se na Vás těšit :)

Emailpodblanicky.jarmarkseznam.cz
Telefon605800104
AdresaČerčany,
Míru 42 25722
Detaily

Sdružování osob s chutí do tvoření. Předvádění a šíření info o řemeslech. Podpora a propagace řemeslníků a tvůrců. Organizace jarmarků a trhů s rukodělnými výrobky s dobročinným zaměřením. Cíle sdružení jsou: • Sdružování osob se zájmem o ruční práce a vlastní tvorbu; • Zviditelnění a přiblížení řemeslných technik široké veřejnosti; • Podpora, propagace a popularizace řemeslníků a výtvarníků; • Rozšíření možnosti vhodného trávení volného času dětí, dospělých osob i celých rodin; • Spolupráce s neziskovými organizacemi a zástupci veřejné správy v příbuzných oborech; • Úsilí o originalitu a maximální kvalitu námi pořádaných akcí i rukodělných výrobků; • Předávání a rozšiřování zkušeností a dovedností v různých oborech; • Realizace kreativních projektů s pomocí grantů a sponzorů; • Náplň činnosti sdružení neslouží k zajištění výdělečné činnosti.

Účastním se

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací