EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Kniha o psu Egonovi nyní pro vás na HitHitu

Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Expired Event
Zahájení akce25.3.2019, pondělí
od 16:00
Konec akce27.4.2019, sobota
do 13:25
Počet místneomezeno
Adresa konání
Holešovická tržnice, Hala 19, Bubenské nábřeží 306/13, Holešovice, 170 00 Praha, Česko
GPS50.09931014.448340
Podrobný popis

 

Letos spatří světlo světa nová knížka nejen pro čtenáře z řad milovníků psů

 

Trochu neučesané texty z deníčku určené původně jen na facebookovou stránku Egon - z mýho deníčku se v současné době intenzivně přetavují pod křídly malého, ale renomovaného nakladatelství Titanic ve skutečnou Knížku. Vysazenou písmem Baskerville... Ve vynikající grafické úpravě studia CartonClan, s fotografiemi Petry Baďurové a Miroslava Zajíce.

 

Čtenáři se již nyní mohou těšit na každodenní, majitelům psů důvěrně známými situace viděné s nadsázkou, černým humorem a ironií, ale tentokrát z pohledu psa. Jaké to je být opečovávaným psím mazlíčkem? Co na to náš chlupatý člen smečky? A co je to za spolek tihle pejskaři? Byl by pes nejlepším přítelem člověka, kdyby uměl mluvit? Je pejskařina masochismus? To vám bude vyprávět svérázným jazykem v knize pes Egon. Nefalšovaný Pražák.

 

Egonova panička zvaná panda je nejen neskutečně trhlá a otravně důsledná ve své přehnané péči, ale také toho o psech dost ví. Zábavnou sebekritickou formou se dělí se čtenáři o své celoživotní kynologické know-how. Možná nakonec po čtyřnohém příteli zatouží i čtenář, který všechny ty radosti, útrapy a souznění s blízkou psí  duší na vlastní kůži dosud nepoznal.

 

V současné době si po pár dnech tato kniha o psu Egonovi s neodolatelným pohledem vede skvěle na HitHitu, který funguje jako dočasný e-shop. Tam si ji mohou zájemci zajistit se slevou či se se zajímavou výhodou ve formě odměn za jejich podporu. Projekt podpořila i známá Neviditelná výstava ( www.neviditelna.cz ).  Mohou si tam přečíst též ukázku z knihu či shlédnout vtipnou videoukázku v podání herce Ondřeje Pavelky: www.hithit.cz/knihaegon .

 

 Kniha spatří světlo světa koncem léta.

 

Emailbadurovanrpraha.cz
AdresaPraha,
Karlovo náměstí 1/23 120 00
Účastním se

Další akce organizátora

Načítání dalších akcí organizátora

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací