EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Grafické techniky – Linoryt

Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Expired Event
Zahájení akce13.10.2019, neděle
od 10:00
Konec akce13.10.2019, neděle
do 17:00
Počet místneomezeno
Počet účastníků0 účastníků
Místo konání
1. patro
Adresa konání
Dvořákova 588/13, Brno-město, 602 00 Brno-Brno-střed, Česká republika
GPS49.19678916.613199
Podrobný popis

Jednoduchá technika tisku z výšky, kterou si díky své jednoduchosti a kráse zpracování můžete samy tisknout i doma „na koleně“. Naučíme vás jak na to, aby jste si mohli samy tisknout krásná přání či PFka.
Poměrně mladá grafická technika tisku z výšky nahrazující pro svoji jednoduchost dřevořez a dřevoryt. Levný, pružný a homogenní materiál má při tisku měkčí okraje linií a umožňuje zhotovení velkých formátů. Společně s lektorkou si vysvětlíme princip této grafické techniky, jak jednoduše a správně přenést předlohu na lino a jak zacházet se samotnými rydly. Každý si domů odnese několik tisků své vlastní vyryté matrice, vytisklé pomocí ručního lisu Kulíšek.

Komu je kurz určen?
Všem, kteří chtějí získat základy malby, nebo si své znalosti a dovednosti více prohloubit, odreagovat se, odpočinout si od každodenních povinností, získat nové znalosti.

Základní informace o kurzu a cenách:
Kurz proběhne v neděli 13. října od 10:00 do přibližně 17:00, dle dokončenosti děl účastníku. Cena kurzu je 1200 Kč. V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky, materiál a lektorné.

Na kurz:
Nadšení, hravost a ochotu objevovat nové možnosti . Vhodné je oblečení které lze ušpinit. Před kurzem vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi, zejména ohledně motivu, který je dobré mít připravený předem.

Počet účastníků kurzu je omezen na 6, abychom se vám mohli maximálně věnovat.

Kurz nově povede lektorka Kristýna Hriadelová, která má za sebou studium umělecké školy a několik ilustrací, na její tvorbu je možno nahlédnout v portfoliu https://tynyhriadelova.wixsite.com/mysite/kresby.

Emailinfomalujemespolu.cz
Telefon736771101
AdresaBrno,
Dvořákova 13 60200
Účastním se

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací