EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Egon: Děsná psina - nová kniha na pultechAkce právě probíhá

Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Zahájení akce1.10.2019, úterý
od 1:00
Konec akce30.6.2020, úterý
do 23:00
Počet místneomezeno
Počet účastníků0 účastníků
Adresa konání
Plzeňská 1923/222, 150 00 Praha 5, Česko
GPS50.07048014.364520
Podrobný popis

                        

Jaké to je být opečovávaným domácím mazlíčkem? Byl by pes opravdu nejlepším přítelem člověka, kdyby uměl mluvit? Co bychom se o sobě dozvěděli? Příběh jednoho psího seniora, německého ovčáka Egona, známého z úspěšné facebookové stránky Egon - z mýho deníčku, jeho nesnesitelné paničky a shovívavého páníčka.

Psí vzpomínky, plné zábavných a ironických postřehů i nechtěného humoru z odposlechnuté hovorové češtiny pejskařů z pražských Košíř. Na papíře to vypadá trochu rebelsky, ale jde o situace majitelům psů důvěrně známé, jen tentokrát vyprávěné z pohledu psa.

  • Autorka Petra Baďurová s notnou dávkou sebekritiky, nadsázky, ironie a pochopení vtipně zúročila své kynologické znalosti a zkušenosti nejen se psy, ale i s jejich majiteli, ústící v poznání, že „pejskařina je čirý masochismus“.

http://dogsmagazin.cz/magazin/egon-desna-psina

  • Kniha má 304 stran, obsahuje černobílé fotografie a stojí 297 Kč. Můžete si ji vyžádat u místního knihkupce či na e-shopu Kosmas.
  • Křtiny se konaly 1. 10. 2019 na pražské Novoměstské radnici. A na křtu psí knížky nechyběli samozřejmě ani psi.  A né jen tak ledajací. Proběhly zde ukázky psovodů Ostrahy letiště Praha, Záchranné brigády kynologů Praha a několikanásobné mistryně republiky v dogdancingu Šimony Drábkové. Kmotrem knihy je mimo jiné známý veterinář, ortoped MVDr. Lukáš Duchek, majitel pražské kliniky Vetcentrum.

https://www.kampocesku.cz/clanek/27057/egon-desna-psina

https://www.facebook.com/egonzmyhodenicku/posts/2590097594371296

 

  • Pes Egon se na Novoměstskou radnici vrátí během prvního adventního víkendu. Autorka knihy bude podepisovat svou knihu na jarmarku s názvem Novoměstský advent. Kniha zde bude v prodeji s adventní slevou. Navíc ke knize každý dostane i malý dárek v podobě originální záložky graficky sladěné s obálkou knížky.  

 

 

 

 

 

Emailbadurovanrpraha.cz
Telefon224948229
AdresaPraha 2,
Karlovo nám. 1/23 120 00
Detaily

V reprezentačních prostorách této národní kulturní památky, od gotického Mázhauzu přes renesanční Velký sál až po barokní kapli, se konají výstavy, koncerty, festivaly a další kulturní a společenské akce i svatební obřady. Historie radnice začala brzy po založení Nového Města pražského Karlem IV. roku 1348. Dominantou radnice je věž vysoká téměř 70 m. Otevřena je od jara do podzimu.

Akce se účastníš a máš možnost vzít s sebou i někoho dalšího.

Další akce organizátora

Načítání dalších akcí organizátora

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací