EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Egon: Děsná psina - nová kniha na pultechAkce právě probíhá

Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Zahájení akce1.10.2019, úterý
od 1:00
Konec akce30.6.2021, středa
do 23:00
Počet místneomezeno
Počet účastníků0 účastníků
Adresa konání
Plzeňská 1923/222, 150 00 Praha 5, Česko
GPS50.07048014.364520
Podrobný popis

                        

Jaké to je být opečovávaným domácím mazlíčkem? Byl by pes opravdu nejlepším přítelem člověka, kdyby uměl mluvit? Co bychom se o sobě dozvěděli? Příběh jednoho psího seniora, německého ovčáka Egona, známého z úspěšné facebookové stránky Egon - z mýho deníčku, jeho nesnesitelné paničky a shovívavého páníčka.

Psí vzpomínky, plné zábavných a ironických postřehů i nechtěného humoru z odposlechnuté hovorové češtiny pejskařů z pražských Košíř. Na papíře to vypadá trochu rebelsky, ale jde o situace majitelům psů důvěrně známé, jen tentokrát vyprávěné z pohledu psa.

  • Autorka Petra Baďurová s notnou dávkou sebekritiky, nadsázky, ironie a pochopení vtipně zúročila své kynologické znalosti a zkušenosti nejen se psy, ale i s jejich majiteli, ústící v poznání, že „pejskařina je čirý masochismus“.

http://dogsmagazin.cz/magazin/egon-desna-psina

  • Kniha má 304 stran, obsahuje černobílé fotografie a stojí 297 Kč. Můžete si ji vyžádat u místního knihkupce či na e-shopu Kosmas.
  • Křtiny se konaly 1. 10. 2019 na pražské Novoměstské radnici. A na křtu psí knížky nechyběli samozřejmě ani psi.  A né jen tak ledajací. Proběhly zde ukázky psovodů Ostrahy letiště Praha, Záchranné brigády kynologů Praha a několikanásobné mistryně republiky v dogdancingu Šimony Drábkové. Kmotrem knihy je mimo jiné známý veterinář, ortoped MVDr. Lukáš Duchek, majitel pražské kliniky Vetcentrum.

https://www.kampocesku.cz/clanek/27057/egon-desna-psina

https://www.facebook.com/egonzmyhodenicku/posts/2590097594371296

 

  • Pes Egon se na Novoměstskou radnici vrátí během prvního adventního víkendu. Autorka knihy bude podepisovat svou knihu na jarmarku s názvem Novoměstský advent. Kniha zde bude v prodeji s adventní slevou. Navíc ke knize každý dostane i malý dárek v podobě originální záložky graficky sladěné s obálkou knížky.  

 

 

 

 

 

Emailbadurovanrpraha.cz
AdresaPraha,
Karlovo náměstí 1/23 120 00
Akce se účastníš a máš možnost vzít s sebou i někoho dalšího.

Další akce organizátora

Načítání dalších akcí organizátora

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací