EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Don Giovanni

Zakoupit vstupenku
Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Zahájení akce1.1.2017, neděle
od 0:00
Zájem o vstupenky0 návštěvníků
Místo konání
On the Royal Road Theatre
Adresa konání
Karlova 12, Praha, CZ
GPS50.08595814.415486
Pořadatel
Podrobný popis
DON GIOVANNI – marionette opera Directed / režie: Todor Ristić Risticuv přístup k režii využívá všech prostředků klasického loutkového divadla, aby tak plně uspokojil poetický charakter Mozartova stylu. Variace loutkových technik umožňují variabilitu scén, které přitahují pozornost diváka a ukazují různé loutkařské styly v jediném představení. Jsou použity např. ploché postavy hudebníků orchestru, pak stínové divadlo; "Javajka" loutky, loutky a konečně malé loutky ve scéně, kdy Don Giovanni a Leporellov potkává Komtura a promění se v  drobný lidský hmyz. Tuto "operu oper“ složil Mozart v Praze, a také speciálně pro Prahu, představuje fúzi komických a závažných operních žánrů. Je to příběh rebela protestujícímu proti všem božským a lidským konvencím. Lidská touha po věčnosti a hledání naplněné lásky.  

TicketPro

Emailticketticketpro.cz
AdresaPraha 10,
Počernická 96 108 00
Detaily

TICKETPRO je česká společnost s českými zaměstnanci a jedním z jejích cílů je exportovat do světa českou inteligenci, která se podílí na vývoji software. Prodejní síť zahrnuje přes 800 prodejních míst v celé ČR a na Slovensku.

Akce se účastníš a máš možnost vzít s sebou i někoho dalšího.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací