EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Denis Matsuev

Zakoupit vstupenku
Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Zahájení akce23.12.2016, pátek
od 0:00
Zájem o vstupenky0 návštěvníků
Místo konání
Rudolfinum
Adresa konání
Alšovo nábřeží 12, Praha 1, CZ
GPS50.09017214.415219
Pořadatel
Podrobný popis
Evropské turné klavírníhovirtuosaDenise Macueva. Prosinec 2016 Ruský klavírový virtuos Denis Macuev v prosinci 2016 vystoupí na hlavních scénách v zemi s novým programem. Jde o skutečně významnou událost v kulturním životě Německa. Koncerty Denise Macueva budou dlouho očekávanou a nezapomenutelnouudálostí pro všechny milovníky a vyznavače jeho tvorby. Posluchači se mohou těšit na neuvěřitelnouenergii, umělecké kouzlo a nádhernou hudbu klavírových skladeb. Milovníkům klasické hudby stačí pouhá zmínka o Denisu Macuevovi, jehož koncerty jsou vždy vyprodány, aby si hned vybavilivynikající provedení světových hudebních skvostů, nové a smělé improvizace známých děl. Tentokrát hudebník připravil pro běloruské diváky koncert s překvapením: speciální fantastický projekt, nabitý nepopsatelným kouzlem symfonického jazzu. Je to syntéza různých hudebních směrů, spojující skvostná symfonická aranžmá s moderními jazzovými rytmy. Tento hudebník je vítaným hostem v nejlepších světových koncertních síních.  Posluchačům se na Macuevových koncertech otevírá hudebníkova tvůrčí osobnost: velkolepá technika hry spojující hloubku hudebního vnímání a novátorský přístup ke hře.   Program:
Petr Iljič Čajkovskij: Roční období op. 37a
Přestávka
Robert Schumann: Kreisleriana op. 16
Igor Stravinsky: Tři věty z Petrušky

Interpreti:
Denis Matsuev – klavír

TicketPro

Emailticketticketpro.cz
AdresaPraha 10,
Počernická 96 108 00
Detaily

TICKETPRO je česká společnost s českými zaměstnanci a jedním z jejích cílů je exportovat do světa českou inteligenci, která se podílí na vývoji software. Prodejní síť zahrnuje přes 800 prodejních míst v celé ČR a na Slovensku.

Akce se účastníš a máš možnost vzít s sebou i někoho dalšího.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací