EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Cyklus SKT: Nexus Piano Duo

Zakoupit vstupenku
Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Zahájení akce10.12.2016, sobota
od 0:00
Zájem o vstupenky0 návštěvníků
Místo konání
Rudolfinum
Adresa konání
Alšovo nábřeží 12, Praha 1, CZ
GPS50.09017214.415219
Pořadatel
Podrobný popis
NEXUS PIANO DUO – ŠPANĚLSKO PRO ČTYŘI RUCE ENRIQUE GRANADOS En la aldea, Dva vojenské tance, Intermezzo ze suity Goyescas op. 11 ISAAC ALBÉNIZ Navarra, Španělská suita op. 47 (výběr) XAVIER MONTSALVATGE Tři divertimenta, Barcelona Blues MANUEL DE FALLA Dva španělské tance z opery Krátký život, Ohňový tanec z baletu Čarodějná láska NEXUS PIANO DUO Mireia FORNELLS | klavír Joan Miquel HERNÁNDEZ | klavír Čtyři ruce – jedna duše. Tak lze výstižně popsat španělské Nexus Piano Duo, díky kterému zažijeme atmosféru této jihoevropské země od Barcelony až po Sevillu, od hudebních obrazů španělského venkova až po rituální ohňový tanec. Tímto večerem španělské hudby chceme upozornit na 100. výročí úmrtí jednoho z nej­větších klavíristů přelomu 19. a 20. století – Enriqua Granadose, jehož specificky španělský styl mu vynesl označení představitele „hudebního nacionalismu“. Nad koncertem převzal záštitu J. E. pan Pedro Calvo-Sotelo Ibáñez-Martín, velvysla­nec Španělska v České republice.

TicketPro

Emailticketticketpro.cz
AdresaPraha 10,
Počernická 96 108 00
Detaily

TICKETPRO je česká společnost s českými zaměstnanci a jedním z jejích cílů je exportovat do světa českou inteligenci, která se podílí na vývoji software. Prodejní síť zahrnuje přes 800 prodejních míst v celé ČR a na Slovensku.

Akce se účastníš a máš možnost vzít s sebou i někoho dalšího.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací