EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Cyklus SKT: Klavírní recitál - Rudolf Buchbinder

Zakoupit vstupenku
Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Zahájení akce22.4.2017, sobota
od 0:00
Zájem o vstupenky0 návštěvníků
Místo konání
Rudolfinum
Adresa konání
Alšovo nábřeží 12, Praha 1, CZ
GPS50.09017214.415219
Pořadatel
Podrobný popis
RUDOLF BUCHBINDER – KLAVÍRNÍ RECITÁL LUDWIG VAN BEETHOVEN Sonáta č. 8 c moll op. 13 „Patetická“ Sonáta č. 10 G dur op. 14 Sonáta č. 23 f moll op. 57 „Appassionata“ FRANZ SCHUBERT 4 Impromptus op. 90 D 899   Rudolf BUCHBINDER | klavír Ve svých pěti letech se stal Rudolf Buchbinder nejmladším studentem, který kdy byl přijat na Vysokou hudební školu ve Vídni. Svůj mimořádný talent rozvinul od té doby nebývalým způsobem. Disponuje rozsáhlým repertoárem, k němuž neodmyslitelně patří hudba 20. století. S velkou pečlivostí se věnuje studiu pramenů jednotlivých děl a na svém kontě má více než 100 úspěšných nahrávek. Kromě toho je vášnivým sběratelem – vlastní např. mnoho prvních vydání hudebních děl a více než 18 kompletních edic Beethovenových sonát. Do Rudolfina se vrací v rámci našeho cyklu klavírních recitálů po deseti letech jako klavírista, ale zároveň obohacen o dirigentské zkušenosti.

TicketPro

Emailticketticketpro.cz
AdresaPraha 10,
Počernická 96 108 00
Detaily

TICKETPRO je česká společnost s českými zaměstnanci a jedním z jejích cílů je exportovat do světa českou inteligenci, která se podílí na vývoji software. Prodejní síť zahrnuje přes 800 prodejních míst v celé ČR a na Slovensku.

Akce se účastníš a máš možnost vzít s sebou i někoho dalšího.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací