EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Cyklus SKT: Klavírní recitál - David Kalhous

Zakoupit vstupenku
Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Zahájení akce11.2.2017, sobota
od 0:00
Zájem o vstupenky0 návštěvníků
Místo konání
Rudolfinum
Adresa konání
Alšovo nábřeží 12, Praha 1, CZ
GPS50.09017214.415219
Pořadatel
Podrobný popis
DAVID KALHOUS – KLAVÍRNÍ RECITÁL GYÖRGY KURTÁG Hommage à Domenico Scarlatti z 3. knihy cyklu Hry DOMENICO SCARLATTI Sonáta C dur L. 104 Sonáta B dur L. 500 GYÖRGY LIGETI Etuda č. 4 „Fanfáry“ Etuda č. 10 „Čarodějův učeň“ MIROSLAV SRNKA track 02 (česká premiéra) FRYDERYK CHOPIN Polonéza fis moll op. 44 ALEXANDR SKRJABIN Sonáta č. 5 op. 53 FRANZ LISZT Sonáta h moll S 178 David KALHOUS | klavír Českých výrazných hudebních osobností není nikdy dost. David Kalhous mezi tyto osobnosti právem patří. Profesor klavíru na Floridské státní univerzitě a především vynikající interpret, jehož vášeň a mimořádné zaujetí pro soudobou hudbu vyústilo ve spolupráci se sedmi českými soudobými skladateli. Vzniklo sedm skladeb, z nichž dnes uslyšíme track 02 Miroslava Srnky. Toto dílo jednoho z nejdiskutovanějších komponistů současnosti zazní v české premiéře. David Kalhous je žákem a v jistém smyslu také pokračovatelem mnoha světových legend klavírní hry, jedním z nich je i Paul Badura-Skoda, který byl v minulosti naším častým hostem.

TicketPro

Emailticketticketpro.cz
AdresaPraha 10,
Počernická 96 108 00
Detaily

TICKETPRO je česká společnost s českými zaměstnanci a jedním z jejích cílů je exportovat do světa českou inteligenci, která se podílí na vývoji software. Prodejní síť zahrnuje přes 800 prodejních míst v celé ČR a na Slovensku.

Akce se účastníš a máš možnost vzít s sebou i někoho dalšího.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací