EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Cyklus SH: Bach & Pärt- Hudba nebeských výšin

Zakoupit vstupenku
Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Zahájení akce13.12.2016, úterý
od 0:00
Zájem o vstupenky0 návštěvníků
Místo konání
Kostel sv. Šimona a Judy
Adresa konání
Dušní, Praha 1, CZ
GPS50.09083614.420403
Pořadatel
Podrobný popis
BACH & PÄRT – HUDBA NEBESKÝCH VÝŠIN JOHANN SEBASTIAN BACH Partita č. 1 BWV 825 Capriccio na odjezd milovaného bratra B dur BWV 992 Úvodní chorál z kantáty Jesu, der du meine Seele BWV 78 ARVO PÄRT The Deer’s Cry Dvě ukolébavky pro dva ženské hlasy a klavír Partita pro klavír op. 2 Tribute to Caesar Nunc dimittis Magnificat Ivo KAHÁNEK | klavír CAPPELLA MARIANA Vojtěch SEMERÁD | umělecký vedoucí Zvláštní paralely v dílech soudobého estonského skladatele Arvo Pärta a barokního velikána Johanna Sebastiana Bacha odhalí na svém koncertu komorní vokální soubor Cappella Mariana. Jsou jimi zdánlivá jednoduchost, ale také mistrovská propracovanost, čistota vedení hlasů a nadčasovost obou skladatelů. Ačkoli se Cappella Mariana specializuje na interpretaci středověkého vícehlasu, renesanční polyfonie a vokálních děl raného baroka, v jejím podání nacházíme v dílech Arvo Pärta stejnou ozvěnu nebeských výšin, jako u starých mistrů.

TicketPro

Emailticketticketpro.cz
AdresaPraha 10,
Počernická 96 108 00
Detaily

TICKETPRO je česká společnost s českými zaměstnanci a jedním z jejích cílů je exportovat do světa českou inteligenci, která se podílí na vývoji software. Prodejní síť zahrnuje přes 800 prodejních míst v celé ČR a na Slovensku.

Akce se účastníš a máš možnost vzít s sebou i někoho dalšího.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací