EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Cyklus KH: Trio Martinů

Zakoupit vstupenku
Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Zahájení akce28.3.2017, úterý
od 0:00
Zájem o vstupenky0 návštěvníků
Místo konání
Kostel sv. Šimona a Judy
Adresa konání
Dušní, Praha 1, CZ
GPS50.08884014.421598
Pořadatel
Podrobný popis
TRIO MARTINŮ ANTON ARENSKIJ Klavírní trio č. 1 d moll op. 32 ZDENĚK MERTA Klavírní trio „Movimento vivo“ (světová premiéra) FRANZ SCHUBERT Klavírní trio č. 2 Es dur op. 100 D 929 TRIO MARTINŮ Pavel ŠAFAŘÍK | housle Jaroslav MATĚJKA | violoncello Petr JIŘÍKOVSKÝ | klavír Je nám ctí, že dva členové Tria Martinů – Pavel Šafařík a Jaroslav Matějka – jsou zároveň i členy našeho orchestru FOK. V současném složení, tedy s klavíristou Petrem Jiříkovským, koncertují již 23. sezónu. Do svých programů občas zařazují i něco moderního. Ale jak tvrdí, musí se jim to líbit! Před časem se jim dostalo do ruky trio Zdeňka Merty, který je jejich dlouholetým kamarádem. Skladba je natolik zaujala, že po letech, co byla uložena do „šuplíku“, požádali autora o přepracování. Vzniklo tak dílo pod novým názvem „Movimento vivo“, které zazní v premiéře.

TicketPro

Emailticketticketpro.cz
AdresaPraha 10,
Počernická 96 108 00
Detaily

TICKETPRO je česká společnost s českými zaměstnanci a jedním z jejích cílů je exportovat do světa českou inteligenci, která se podílí na vývoji software. Prodejní síť zahrnuje přes 800 prodejních míst v celé ČR a na Slovensku.

Akce se účastníš a máš možnost vzít s sebou i někoho dalšího.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací