EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Cyklus KH: Petr Nekoranec - Ave Maria

Zakoupit vstupenku
Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Zahájení akce25.4.2017, úterý
od 0:00
Zájem o vstupenky0 návštěvníků
Místo konání
Kostel sv. Šimona a Judy
Adresa konání
Dušní, Praha 1, CZ
GPS50.08884014.421598
Pořadatel
Podrobný popis
PETR NEKORANEC – AVE MARIA CHARLES GOUNOD, FRANZ SCHUBERT, GIUSEPPE VERDI, JOHANN SEBASTIAN BACH, GEORG FRIEDRICH HÄNDEL, GEORGES BIZET, LUIGI CHERUBINI, CÉSAR FRANCK, CAMILLE SAINT-SAËNS, LEOŠ JANÁČEK Petr NEKORANEC | tenor Kristýna KŮSTKOVÁ | soprán Václav UHLÍŘ | varhany Edita KEGLEROVÁ | cembalo Ave Maria a další modlitby si za motto svého recitálu zvolil nový objev nastupující české pěvecké generace, tenorista Petr Nekoranec. Jeho strmou, ale promyšlenou kariéru sledují všichni doslova bez dechu. Člen Operního studia při Bavorské státní opeře v Mnichově byl přijat do prestižního Lindemannova programu pro mladé umělce v newyorské Metropolitní opeře a stal se tak prvním Čechem v tomto projektu. Ačkoli do jeho repertoáru patří i parádní árie z oper Mozarta, Rossiniho či Donizettiho, na svém koncertu přednese repertoár duchovní, založený na niterné modlitbě k Panně Marii.

TicketPro

Emailticketticketpro.cz
AdresaPraha 10,
Počernická 96 108 00
Detaily

TICKETPRO je česká společnost s českými zaměstnanci a jedním z jejích cílů je exportovat do světa českou inteligenci, která se podílí na vývoji software. Prodejní síť zahrnuje přes 800 prodejních míst v celé ČR a na Slovensku.

Akce se účastníš a máš možnost vzít s sebou i někoho dalšího.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací