EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Cyklus KH: Belfiato Quintet & Lukáš Klánksý

Zakoupit vstupenku
Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Zahájení akce22.11.2016, úterý
od 0:00
Zájem o vstupenky0 návštěvníků
Místo konání
Kostel sv. Šimona a Judy
Adresa konání
Dušní, Praha 1, CZ
GPS50.09083614.420403
Pořadatel
Podrobný popis
BELFIATO QUINTET & LUKÁŠ KLÁNSKÝ ANTONÍN REJCHA Dechový kvintet č. 9 D dur op. 91 THEODOR BLUMER Sextet pro klavír a dechový kvintet op. 45 PAVEL HAAS Dechový kvintet op. 10 FRANCIS POULENC Sextet pro klavír a dechový kvintet Lukáš KLÁNSKÝ | klavír BELFIATO QUINTET Oto REIPRICH | flétna Jan SOUČEK | hoboj Kateřina JAVŮRKOVÁ | lesní roh Ondřej ŠINDELÁŘ | fagot Jiří JAVŮREK | klarinet „Krásný výdech“ je překlad z italského Bel fiato. Když členové dechového kvintetu vydechnou do svých nástrojů a vdechnou tak život notovému zápisu, potvrdí beze zbytku jméno ansámblu. Pro své vystoupení v komorním cyklu FOK si Belfia­to Quintet připravil program ve formě dialogu dechových nástrojů s klavírem, na který bude hrát host večera, pianista Lukáš Klánský. Společně představí sextety Theodora Blumera a Francise Poulenca. Kvintet samotný přednese v úvodu kon­certu skladbu Antonína Rejchy, který je de facto zakladatelem tohoto komorního žánru, a Dechový kvintet Pavla Haase, dílo ojedinělé specifickou hudební řečí a náladou předznamenávající tragický osud skladatele.

TicketPro

Emailticketticketpro.cz
AdresaPraha 10,
Počernická 96 108 00
Detaily

TICKETPRO je česká společnost s českými zaměstnanci a jedním z jejích cílů je exportovat do světa českou inteligenci, která se podílí na vývoji software. Prodejní síť zahrnuje přes 800 prodejních míst v celé ČR a na Slovensku.

Akce se účastníš a máš možnost vzít s sebou i někoho dalšího.
Organizátor zatím nevložil žádné soubory ke stažení.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací