EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Cyklus D: Vánoční koncert

Zakoupit vstupenku
Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Zahájení akce22.12.2016, čtvrtek
od 0:00
Zájem o vstupenky0 návštěvníků
Místo konání
Obecní dům
Adresa konání
Náměstí Republiky 5, Praha, CZ
GPS50.08727914.427774
Pořadatel
Podrobný popis
VÁNOČNÍ KONCERT JOHANN SEBASTIAN BACH Jauchzet Frohlocket, sbor z Vánočního oratoria BWV 248 BOHUSLAV MARTINŮ Koncert pro violoncello a orchestr č. 2 H 304 ARTHUR HONEGGER Vánoční kantáta pro baryton, smíšený sbor, dětský sbor a orchestr Roman JANÁL | baryton Tomáš JAMNÍK | violoncello KÜHNŮV SMÍŠENÝ SBOR Jiří CHVÁLA | sbormistr PRAŽSKÝ FILHARMONICKÝ SBOR Lukáš VASILEK | sbormistr SYMFONICKÝ ORCHESTR HL. M. PRAHY FOK Marko IVANOVIĆ | dirigent Pražští symfonikové a Druhý violoncellový koncert Bohuslava Martinů k sobě mají zvláště blízko. Martinů jej složil v roce 1945, premiérován byl však až o dvacet let později právě orchestrem FOK. Dirigoval Zdeněk Košler, sólový part provedl specialista na Martinů Saša Večtomov. Také Tomáš Jamník je takovým violoncellistou, schopným v díle vystihnout pastorální náladu, kterou v něm, po vzoru starých českých kantorů, zachytil skladatel toužící, aby Vánoce konečně strávil doma. Adventní atmosféru večera posvětí Vánoční kantáta velkého přítele Bohuslava Martinů, Arthura Honeggera. Koncerty jsou součástí Dnů Bohuslava Martinů 2016.

TicketPro

Emailticketticketpro.cz
AdresaPraha 10,
Počernická 96 108 00
Detaily

TICKETPRO je česká společnost s českými zaměstnanci a jedním z jejích cílů je exportovat do světa českou inteligenci, která se podílí na vývoji software. Prodejní síť zahrnuje přes 800 prodejních míst v celé ČR a na Slovensku.

Akce se účastníš a máš možnost vzít s sebou i někoho dalšího.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací