EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Cyklus D: Harry Poter a Čarodějný večer

Zakoupit vstupenku
Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Zahájení akce9.2.2017, čtvrtek
od 0:00
Zájem o vstupenky0 návštěvníků
Místo konání
Obecní dům
Adresa konání
Náměstí Republiky 5, Praha, CZ
GPS50.08727914.427774
Pořadatel
Podrobný popis
HARRY POTTER A ČARODĚJNÝ VEČER PAUL DUKAS Čarodějův učeň, symfonická báseň MANUEL DE FALLA Čarodějná láska, suita z baletu pro mezzosoprán a orchestr JOHN WILLIAMS Harry Potter, hudba k filmům Marina PARDO | mezzosoprán SYMFONICKÝ ORCHESTR HL. M. PRAHY FOK Rastislav ŠTÚR | dirigent Hudba je magie a magie je hudba. Přírodní národy dodnes ani nemají slovo, které by hudbu a magii odlišilo. Také symfonická hudba čaruje. Pod rukama některých skladatelů dokonce tak, že kouzelnou moc vetkli do názvů svých děl. S Rastislavem Štúrem, Paulem Dukasem a Manuelem de Fallou se na čarodějnou cestu vydáme. A jako už bývá zvykem u výtečného slovenského dirigenta, jeho koncerty budou mít i přesah do hudby filmové. V tomto případě do té nejkvalit­nější, neboť první tři filmy o Harry Potterovi svým uměním povýšil John Williams.

TicketPro

Emailticketticketpro.cz
AdresaPraha 10,
Počernická 96 108 00
Detaily

TICKETPRO je česká společnost s českými zaměstnanci a jedním z jejích cílů je exportovat do světa českou inteligenci, která se podílí na vývoji software. Prodejní síť zahrnuje přes 800 prodejních míst v celé ČR a na Slovensku.

Akce se účastníš a máš možnost vzít s sebou i někoho dalšího.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací