EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

Cyklus B: Pietari Inkinen & Peer Gynt

Zakoupit vstupenku
Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Zahájení akce28.3.2017, úterý
od 0:00
Zájem o vstupenky0 návštěvníků
Místo konání
Obecní dům
Adresa konání
Náměstí Republiky 5, Praha, CZ
GPS50.08762314.428249
Pořadatel
Podrobný popis
PIETARI INKINEN & PEER GYNT EDVARD HAGERUP GRIEG Peer Gynt, suita č. 1 op. 46 MAX BRUCH Skotská fantazie pro housle a orchestr Es dur op. 46 ANTONÍN DVOŘÁK Symfonie č. 8 G dur op. 88 „Anglická“ Michail OVRUTSKIJ | housle SYMFONICKÝ ORCHESTR HL. M. PRAHY FOK   Pietari INKINEN | dirigent Vynikající houslista, rodák z Moskvy, Michail Ovrutskij (*1980) toho má přes svůj mladý věk mnoho za sebou, např. úspěchy na soutěžích Čajkovského či Královny Alžběty, ale vzhledem ke svému talentu jistě ještě více před sebou. Vždyť je to stejně jako Vadim Repin, Daishin Kashimoto a koneckonců i Pietari Inkinen odchovanec zázračného Zachara Brona. Spolu s šéfdirigentem Pražských symfoniků nás provedou norskými fjordy, skotskou vysočinou či anglickými nivami. Zanedlouho pak všichni společně zamíří směr jih, aby své umění předvedli na turné ve Španělsku. Koncerty se konají pod záštitou J. E. Heleny Tuuri, velvyslankyně Finské republiky v České republice.

TicketPro

Emailticketticketpro.cz
AdresaPraha 10,
Počernická 96 108 00
Detaily

TICKETPRO je česká společnost s českými zaměstnanci a jedním z jejích cílů je exportovat do světa českou inteligenci, která se podílí na vývoji software. Prodejní síť zahrnuje přes 800 prodejních míst v celé ČR a na Slovensku.

Akce se účastníš a máš možnost vzít s sebou i někoho dalšího.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací