EVENTARO ®
Navigace
  • Přihlásit se
  • Zdarma vytvořit akci
Zdarma vytvořit akci
Registrovat

4Fit Fest 2017

Zakoupit vstupenku
Další funkce
Buď první kdo ohodnotí událost
Zahájení akce19.8.2017, sobota
od 0:00
Zájem o vstupenky0 návštěvníků
Místo konání
Výstaviště
Adresa konání
Výstaviště 67, Praha, CZ
GPS50.10492014.431673
Pořadatel
Podrobný popis


Špičku české fitness, crossfit a strongman scény přivítá Výstaviště v Holešovicích!


Přijďte si užít svůj den na 4Fit FEST 2017 na pražské Výstaviště v sobotu 19. srpna od 10 do 21 hodin a dozvíte se vše nejen o fitness, oblečení a výživě. Navíc vás čekají exhibice a soutěže o hodnotné ceny.

A nejen to, návštěvníky veletrhu čeká nabitý program, nejrůznější venkovní aktivity, show, monitoringy, testování fitness doplňků a kosmetiky. Také se mohou těšit na grilování, ke kterému se bude čepovat nové fit pivo. Na veletrhu bude k vidění nejrůznější tréninky Crossfitu, powerliftingu nebo bojové sporty od MMA, Box či Kick box pro děti.

„Těším se na první ročník tohoto veletrhu, přesně to zde chybělo," uvedl ambasador festivalu a mistr světa v powerliftingu, Jiří Tkadlčík. Mezi dalšími známými osobnostmi se veletrhu zúčastní Karolína Tlustá, vítězka Arnold Classic Europe, Sebastian Gunčík nebo oficiální trenér soutěže Miss Face, František Uvíra a mnoho dalších.

TicketPro

Emailticketticketpro.cz
AdresaPraha 10,
Počernická 96 108 00
Detaily

TICKETPRO je česká společnost s českými zaměstnanci a jedním z jejích cílů je exportovat do světa českou inteligenci, která se podílí na vývoji software. Prodejní síť zahrnuje přes 800 prodejních míst v celé ČR a na Slovensku.

Akce se účastníš a máš možnost vzít s sebou i někoho dalšího.

Zde napiš co se ti nelíbí, s čím máš problém, kde jsi zjistil chybu, co ti na webu eventaro.com chybí nebo co bys chtěl vylepšit. Prostě cokoliv, co nám pomůže zdokonalit tento web. Děkujeme.

Nahrávám...0% Nahraj soubor

Pošli třeba snímek obrazovky či jiný soubor, který souvisí s tvou připomínkou.

Stiskem a pokračováním souhlasíte s Podmínkami užití jejichž součástí jsou zásady ochrany osobních údajů.

nebo
Registrace

Odběr od tohoto pořadatele
Odběr událostí z tohoto místa
Probíhá načítání události z FB

Maximální velikost nahrávaných souborů je 25MB

Chceš dokoupit prostor pro sdílení fotek a souborů ke stažení?

100MB - 25,00 Kč
1000MB - 75,00 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přijmout Více informací